BĚLENÍ ZUBŮ

Proces bělení zubů zbaví vaši sklovinu nežádoucích zabarvení, která může způsobovat mnoho různých faktorů. Jsou jimi tabák, čaje, cola, červené víno, ovocné nápoje, koření ale také některé léky.

K dispozici jsou bělící metody ordinační, domácí a tzv. kombinované.


Ordinační bělení zubů

Proces ordinačního bělení vám zajistí rychlé zesvětlení skloviny v ordinaci v jedné či dvou návštěvách. Samotné však nedosahuje dlouhodobých výsledků.

Domácí bělení zubů

Tento pozvolný proces zesvětlování skloviny provádíte sami v pohodlí domova nebo kdekoliv na cestách. Zhotovíme pro vás na míru plastové čiré nosiče na bělící gel, které nejlépe pravidelně každý den nasazujete na zuby. Jedná se o cca dvouhodinovou denní aplikaci po dobu až tří týdnů, event. aplikaci noční. Dosahuje velmi dobrých výsledků.

set pro domácí bělení
set pro domácí bělení
stav po domácím vybělení - bělený horní oblouk
stav po domácím vybělení - bělený horní oblouk

 Kombinované bělení zubů

Tato kombinovaná metoda zajistí výrazně lepší výsledek i vyšší barevnou stálost. V první fázi začíná vybělením skloviny v ordinaci a pokračuje bělením domácím.

V případě kombinovaného bělení je v ordinaci k dispozici např. bělící systém PUREWHITENING, který dosahuje skvělých výsledků. Výrazně minimalizuje možnou citlivost zubů, která je však vždy dočasná a s ukončením bělícího procesu mizí. Bělící gely Pure Whitening neobsahují stabilizátory, konzervanty, ani glycerol, neboť tyto látky zvyšují průvodní citlivost zubů.


získaný vs. původní odstín
získaný vs. původní odstín

Pozn.  Bělící prostředky používané v této ordinaci vyhovují posledním evropským směrnicím z r. 2012.