BĚLENÍ ZUBŮ

Proces bělení zubů zbaví Vaší sklovinu nežádoucích zabarvení, která může způsobovat mnoho různých faktorů. Jsou jimi tabák, čaje, cola, červené víno, ovocné nápoje, koření ale také některé léky.

K dispozici jsou bělící metody ordinační a domácí. Kombinace obojího však zajistí lepší výsledky a vyšší barevnou stálost získaného odstínu.


Ordinační bělení zubů

Proces ordinačního bělení Vám zajistí rychlé zesvětlení skloviny v ordinaci v jedné či dvou návštěvách. Samotné však nedosahuje dlouhodobých výsledků.

Domácí bělení zubů 

Tento pozvolnější proces zesvětlování skloviny provádíte sami v pohodlí domova nebo kdekoliv na cestách. Jsou pro Vás na míru zhotoveny plastové čiré nosiče na bělící gel, které nejlépe pravidelně každý den nasazujete na zuby. Jedná se o cca dvouhodinovou denní aplikaci po dobu až tří týdnů, event. aplikaci noční. Dosahuje velmi dobrých výsledků.

set pro domácí bělení
set pro domácí bělení

Kombinované bělení zubů

Tato kombinovaná metoda zajistí výrazně lepší výsledek i vyšší barevnou stálost. V první fázi začíná dvoutýdenním domácím bělením, na které ve druhé fázi hned navazuje bělení ordinační. 

V případě kombinovaného bělení je v ordinaci k dispozici bělící systém PUREWHITENING, který dosahuje skvělých výsledků. Maximálně minimalizuje možnou citlivost zubů, která je však vždy dočasná a s ukončením bělícího procesu mizí. Bělící gely Pure Whitening neobsahují stabilizátory, konzervanty, ani glycerol, neboť tyto látky zvyšují průvodní citlivost zubů.

Více informací v ordinaci nebo na:


Pozn.  Bělící prostředky používané v naší ordinaci vyhovují posledním evropským směrnicím z r. 2012.