BĚLENÍ ZUBŮ

Proces bělení zubů zbaví vaši sklovinu nežádoucích zabarvení, která může způsobovat mnoho různých faktorů. Jsou jimi tabák, čaje, cola, červené víno, ovocné nápoje, koření ale také některé léky.

K dispozici jsou bělící metody ordinační, domácí a tzv. kombinované.


Ordinační bělení zubů

Proces ordinačního bělení vám zajistí rychlé zesvětlení skloviny v ordinaci v jedné či dvou návštěvách. Samotné však nedosahuje dlouhodobých výsledků.

Domácí bělení zubů

Tento pozvolný proces zesvětlování skloviny provádíte sami v pohodlí domova nebo kdekoliv na cestách. Zhotovíme pro vás na míru plastové čiré nosiče na bělící gel, které nejlépe pravidelně každý den nasazujete na zuby. Jedná se o cca dvouhodinovou denní aplikaci po dobu až tří týdnů, event. aplikaci noční. Dosahuje velmi dobrých výsledků.

set pro domácí bělení
set pro domácí bělení
stav po domácím vybělení - bělený horní oblouk
stav po domácím vybělení - bělený horní oblouk

 Kombinované bělení zubů

Tato kombinovaná metoda zajistí výrazně lepší výsledek i vyšší barevnou stálost. V první fázi začíná vybělením skloviny v ordinaci a pokračuje bělením domácím.

V případě kombinovaného bělení je v ordinaci k dispozici např. bělící systém PUREWHITENING, který dosahuje skvělých výsledků. Výrazně minimalizuje možnou citlivost zubů, která je však vždy dočasná a s ukončením bělícího procesu mizí. Bělící gely Pure Whitening neobsahují stabilizátory, konzervanty, ani glycerol, neboť tyto látky zvyšují průvodní citlivost zubů.


Pozn.  Bělící prostředky používané v této ordinaci vyhovují posledním evropským směrnicím z r. 2012.